Де взяти кредит на невелику суму?


Далеко не всі наші співвітчизники можуть собі дозволити відкладати гроші з заробітної плати. І справа тут не у фінансовій безграмотності і невмінні планувати свій місячний бюджет. Заробітні плати зростають набагато повільніше цін на продукти і тарифів на комунальні послуги. У цій ситуації в країні підвищився інтерес до послуг кредитування. Українці беруть кредит онлайн на карту для покупки техніки, ремонту, оплати навчання або лікування і т.п. Нерідко позики робляться напередодні свят.

Проблема в тому, що банки сильно ускладнюють процедуру кредитування. Чекати, поки установа схвалить кандидатуру клієнта на видачу позики, можуть далеко не всі. До того ж не завжди є можливість зібрати всі документи, які вимагає банк. З цієї причини українці в останні роки почали проявляти все більше інтересу до мікропозик. Звичайно, отримати від приватного фінансового підприємства значну суму не вийде. Зазвичай взяти кредит онлайн на карту в МФО можна до 10 тисяч гривень. Цей ліміт може відрізнятися, в залежності від компанії, кредитного рейтингу позичальника, частоти його звернень в організацію. Однак він все одно буде порівняно невеликим. Проте, українців, як свідчить статистика, такі умови цілком влаштовують. Лише 5% всіх позичальників претендує на суму понад 3 тисяч гривень. Решта беруть позику в невеликому розмірі. Зрозуміло, в такому випадку не обов'язково проходити виснажливі процедури оформлення в банку.

Де оформити кредит онлайн на карту? Ви зможете це зробити на нашому сайті. Ми один з найбільш популярних сервісів в Україні. Наша компанія діє в сфері кредитування досить давно. На нашому рахунку безліч виданих позик.

Чим ми приваблюємо клієнтів? Більшість позичальників відзначають швидкість розгляду запиту. Буквально через кілька хвилин після заповнення анкети і розмови з менеджером, гроші переводяться на банківську карту. Для цього не доводиться збирати безліч документів. Досить мати при собі на момент оформлення паспорт і ІПН, щоб ввести дані з них у відповідну форму.

Зверніть увагу, що ми видаємо кредити на суму до 20 тисяч гривень. Термін, коли клієнт повинен повернути борг - не більше 65 днів. Конкретну дату визначає сам позичальник при оформленні кредиту.

Багатьох лякають ставки МФО, але ми нараховуємо цілком помірні відсотки. Нові клієнти можуть взяти позику зі ставкою 0,01%. Враховуйте, що якщо ви повернете кошти раніше обумовленого терміну, то борг буде перерахований в вашу користь.